ביטוח נהג חדש וצעיר

מגוון פתרונות לביטוח רכב לנהג חדש וצעירהילד שלכם הגיע לגיל 17 והוציא רישיון נהיגה? מזל טוב! חשוב לוודא שהילד שומר על כללי התנועה, נוהג באחריות ובעל ביטוח המתאים לו.

כבר ידוע שחברות הביטוח מעלות את מחיר הביטוח כשנכנס לתמונה נהג צעיר או נהג חדש. אך עדיין ישנן הצעות שכדאי לבדוק מכיוון שהן עשויות לחסוך משמעותית בעלויות הביטוח הנ"ל.
חברת ביטוח אחת מציעה מחיר ביטוח נהג חדש וביטוח נהג צעיר מוזל אם מדובר בנהגת או אפילו שתי נהגות גאלה. מכיוון שאותה חברת ביטוח מאמינה שנהגות חדשות יותר זהירות מנהגים חדשים.
חברות ביטוח רבות מציעות כיסוי לנהג מזדמן ללא הגבלת גיל או וותק בתשלום חד פעמי, המחירים נעים בין 80 ל 120 ₪ עבור כיסוי של 3 עד 4 ימים תלוי בחברת הביטוח.

חברת ביטוח מסוימת אף הרחיקה לכת ויצרה אפליקציה המודדת את זמן נסיעת הנהג החדש לפי דקות ולפי זה מבוצע התשלום. ככל הידוע לנו אפליקציה זו עוקבת אחרי אופן השימוש ברכב בזמן הנהיגה לכן לא תתאים לכל אחד שמעוניין לשמור על פרטיותו. בנוסף קיים חשש לאי הפעלת האפליקציה, בניגוד לסיכון הקיים באי הפעלת אפליקציית חניה וקבלת דוח של כמה מאות ₪ בודדים, אי הפעלת הכיסוי בשוגג עלול להסב נזק של עשרות אלפי שקלים בתאונה ובכך להשאירך חשוף לסיכונים.

כאשר הילד מקבל את הרישיון סוף סוף, עליו לנהוג במשך שישה חודשים עם נהג מלווה, ברכב המבוטח בכיסוי מתאים. לתקופת ליווי ארוכה זו יש חשיבות קריטית - לדאוג שהנהג הצעיר החדש בבית יקבל כמה שיותר מהניסיון וחוכמת הכביש של הוריו ושל אחרים בעלי יותר ניסיון. כדי לוודא שנהגים החדשים רוכשים מיומנויות וביטחון כשהם מאחורי ההגה ולהשאיר לנו, ההורים, ראש שקט גם מבחינה כלכלית עלינו לבחור ביטוח נהג חדש או ביטוח נהג צעיר המתאימים בדיוק לנו ולצרכים שלנו.

מכיוון שקיים מגוון כה רחב של חברות ביטוח, לנו, האזרח הפשוט קשה לבצע את ההחלטה הנכונה ולדעת איזו חברה היא המתאימה לנו ביותר.
לכן מתבקש כלי שיוכל לעזור לנו למצוא את החברת ביטוח רכב הנכונה, המשתלמת ביותר והזאת שתספק לנו את השירותים הטובים ביותר ותקיף את כל הצרכים שלנו ושל הילדים שלנו.

באתר שלנו קיים יתרון בולט ביחס לשוק ביטוח הרכב בתחום מחירי הנהגים הצעירים והחדשים. ראשית, אנו יכולים לבטח נהג חדש ללא עבר ביטוחי. בחברות וסוכנויות ביטוח רבות לא ניתן לבטח נהג חדש בעל רכב שזהו רכבו הראשון. אצלנו ניתן ובמחיר שפוי והוגן.
 ביטוח רכב לנהג חדש וצעיר